Navode da događaj nije zvanično prijavljen policiji, ali da su preduzete proaktivne mjere i radnje koje su rezultirale rasvjetljavanjem događaja.
- U tuči su, kako je sumnja, učestvovala operativno interesantna lica bliska ogranizovanim kriminalnim grupama, kada je jedno lice zadobilo teške tjelesne povrede u vidu loma nosa i noge. Sprovodeći istražne i ostale mjere i radnje iz svoje nadležnosti policijski službenici su identifikovali i lišili slobode dva učesnika događaja: A.M.(33) operativno interesantno lice i M.M.(33) pripadnika jedne organizovane kriminalne grupe- navodi se u saopštenju.
Kako Dan saznaje, uhapšeni su Andrej Marićević i Marko Mašanović.
O događaju je, kako se dodaje, obaviješten dežurni tužilac u Osnovnom državnom tužilaštvu u Cetinju po čijem su nalogu A.M. i M.M. uz krivičnu prijavu lišeni slobode zbog sumnje da su počinili krivično djelo učestvovanje u tuči.
- Službenici Odjeljenja bezbjednosti Cetinje tragaju za još tri lica čiji je identitet poznat policiji. Uprava policije nastavlja sa nesmanjenim intenzitetom na suzbijanju djelovanja operativno interesantnih lica i pripadnika organizovanih kriminalnih grupa, sprečavanju nasilja, zaštiti građana i podizanju nivoa kolektivne bezbjednosti- zaključuje se u saopštenju.
