Racija u Pljevljima: Kontrolisano 150 osoba, maloljetnici zatečeni u konzumiranju alkohola
U Pljevljima je sinoć u jednom ugostiteljskom objektu kontrolisano 150 osoba, saopšteno je iz Uprave policije na društvenoj mreži "X".
Kako su naveli iz UP, četiri maloljetnika su zatečena u konzumiranju alkohola,
UP je saopštila da je ovim realizovana operativno-taktičku mjeru i radnju "Racija" kao i akciju "Mladost". Kontrolisano je 150 osoba, uključujući i operativno interesantne osobe.
- Zatečena su četiri maloljetnika u konzumiranju alkohola zbog čega će pravno lice biti sankcionisano - naveli su iz UP.
👮@PolicijaCG u #PV realizovala je sinoć u jednom ugostiteljskom objektu operativno-taktičku mjeru i radnju "Racija" kao i akciju "Mladost". 👥Kontrolisano je 150 lica uključujući OIL. 🚫Zatečena 4 maloljetnika u konzumiranju alkohola zbog čega će pravno lice biti sankcionisano. pic.twitter.com/3IS7Pq2yDF