Ilustracija / - FOTO: ŽE.B./PORTAL DAN
14/07/2025 u 19:18 h
DAN portalDAN portal
Preuzmite našu aplikaciju
Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
Pratite nas
i na WhatsUp kanalu
Slušaj vijest
StoryEditor

Rožajac osumnjičen da je falsifikovanom novčanicom platio gorivo

Iz Uprave polciije Crne Gore saopšteno je da je podnijeta krivična prijava protiv Rožajca za kojeg se sumnja da je falsifikovanom novčanicom platio gorivo u Beranama.

- Dežurnoj službi Odjeljenja bezbjednosti Berane prijavljeno je danas od strane odgovornog lica jedne benzinske stanice u Beranama da je jedna mušterija platila gorivo sa, kako se sumnja, falsifikovanom novčanicom u apoenu od 100 eura, nakon čega se udaljio u nepoznatom pravcu - navode iz Uprave policije.

Dodaju da je pPeduzimajući operativne aktivnosti, lice je identifikovano kao D.F.(28) iz Rožaja koji je upravljao vozilom marke BMW, podgoričkih registarskih oznaka, nakon čega je isti lociran i zaustavljen na regionalnom putu Berane - Kolašin.

- Po okončanju kriminalističkih mjera i radnji, po nalogu državnog tužioca u Osnovnom državnom tužilaštvu u Beranama, protiv D.F. je tužilaštvu podnijeta krivična prijava zbog sumnje da je izvršio krivično djelo falsifikovanje novca - zaključuju u saopštenju.

Pretresi u Beranama: Policija oduzela puške, pištolje, ručne bombe, municiju i eksplozivna sredstva

 

Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
Pratite nas
i na WhatsUp kanalu
06. decembar 2025 02:19