
Dežurna tužiteljka u Osnovnom državnom tužilaštvu u Pljevljima je nakon saslušanja u svojstvu osumnjičenog, odredila zadržavanje u trajanju od 72 časa D.Đ. zbog krivičnog djela teška krađa.
- Osumnjičeni D.Đ. je prethodnog dana lišen slobode od strane policijskih službenika Centra bezbjednosti Pljevlja zbog osnovane sumnje da je izvršio navedeno krivično djelo na štetu prodajnog objekta vlasništvo Lj.N. u ulici Kralja Petra I u Pljevljima- naveli su iz tužilaštva.
Dalje službene radnje su u toku.
Maskirani napadač je juče oko 17.15 časova upao u maloprodajni objekat i napao radnicu od koje je ukrao 600 eura. Ubrzo nakon pljačke identifikovan je izvršilac, a riječ je o D.Đ. (45) koji je lociran u mjestu Maoče gdje je i uhapšen.
- On će uz krivičnu prijavu zbog sumnje da je izvršio krivično djelo teška krađa na drzak način, biti priveden postupajućem tužiocu na dalju nadležnost i postupanje. Realizacija operativne akcije "Maska" se nastavlja i u narednom periodu - naveli su iz policije.
Коментари (0)
Оставите свој коментар