ilustracija / - FOTO: UNSPLASH
12/09/2025 u 13:51 h
DAN portalDAN portal
Preuzmite našu aplikaciju
Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
Pratite nas
i na WhatsUp kanalu
StoryEditor

Uhapšene dvije osobe, osumnjičeni da su u notarskoj kancelariji predali lična dokumenta na druga imena

Rožajska policija uhapsila je B.T. i R.J. zbog sumnje da su izvršili krivično djelo falsifikovanje isprave i krivično djelo navođenje na ovjeravanje neistinitog sadržaja u pokušaju, saopšteno je iz Uprave policije.

Sumnja se da su B.T. i R.J. pokušali kod notara da sačine punomoćje bez prisustva vlastodavca sa ciljem da na osnovu tog punomoćja raspolažu tuđom nepokretnom imovinom na Kosovu.

- To su učinili na način što su jednoj notarskoj kancelariji u Rožajama, s pomenutim ciljem, predali lična dokumenta na druga imena, u čije je vjerodostojnosti posumnjano, a sve u cilju sačinjavanja punomoćja na osnovu kojeg bi bili ovlašteni da raspolažu nepokretnom imovinom na Kosovu i oni su lišeni slobode - navode iz policije.

 

Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
Pratite nas
i na WhatsUp kanalu
06. decembar 2025 00:16