Ilustracija / - IMAGO/MAXIMILIAN KOCH/GULIVER IMAGE
01/12/2025 u 12:24 h
DAN portalDAN portal
Preuzmite našu aplikaciju
Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
Pratite nas
i na WhatsUp kanalu
Slušaj vijest
StoryEditor

Uhapšeni otac i sin osumnjičeni da su u lokalu pretukli Kotoranina

Kotorska policija uhapsila je B.V. (52) i njegovog sina L.V. (21), zbog sumnje da su u lokalu u Radovićima pretukli Kotoranina koji je tom prilikom zadobio frakturu dva rebra, saopšteno je iz Uprave policije.

- Policijski službenici Regionalnog centra bezbjednosti „Jug", Odjeljenja bezbjednosti Kotor, uhapsili su dvije osobe zbog nanošenja teških tjelesnih povreda i nasilničkog ponašanja prema jednoj osobi - navodi se u saopštenju.

Naime, kako su kazali, sumnja se da su otac i sin B.V. (52) i L.V. (21), dok su se nalazili na terasi jednog ugostiteljskog objekta u mjestu Radanovići, nakon kraće verbalne prepirke, fizički napali jednu osobu iz Kotora zadajući mu više udaraca u predjelu glave i tijela.

- Na taj način su mu nanijeli teške tjelesne povrede u vidu frakture dva rebra, što je konstatovano u izvještaju ljekara specijaliste - naglasili su.

Sa događajem je, kako se dodaje, upoznat tužilac u Osnovnom državnom tužilaštvu u Kotoru koji se izjasnio da se u radnjama B.V. i L.V. stiču elementi krivičnog djela teška tjelesna povreda u sticaju sa krivičnim djelom nasilničko ponašanje, te su oni po njegovom nalogu uhapšeni.

- Uz krivičnu prijavu privedeni su postupajućem osnovnom državnom tužiocu na dalju nadležnost u zakonskom roku - zaključili su.

Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
Pratite nas
i na WhatsUp kanalu
01. decembar 2025 12:25