Pokret Naprijed / - M.VUJISIć
02/10/2024 u 20:27 h
DAN portalDAN portal
Preuzmite našu aplikaciju
Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
Pratite nas
i na WhatsUp kanalu
StoryEditor

Kadić podnio 15 prigovora: Vjerujem u pravednost nadležnih organa

Pokret Naprijed podnio je 15 prigovora Izbornoj komisiji Glavnog grada zbog neregularnosti zabilježenih tokom izbornog dana.

Iz Pokreta Naprijed kategorički odbacuju sve medijske spekulacije i napade onih koji su 30 godina vladali Crnom Gorom, o navodnom učešću te liste u bilo kakvom izbornom inženjeringu.
- Naša kampanja je bila pozitivna i temeljila se na poštovanju demokratskih procesa i volje građana, te ćemo nastaviti da se borimo za poštenje i poštovanje procedura u svakom koraku- navode u saopštenju.

ODT: Formiran predmet o uništavanju dokumenta o glasanju u Doljanima

Jedan od prigovora se odnosi na situaciju zbog koje je predsjednik Izborne komisije Glavnog grada podnio krivičnu prijavu protiv predsjednika biračkog odbora.
- Posebno ističemo činjenicu da će o svim prigovorima odlučivati Izborna komisija Glavnog grada. Kao i uvijek do sada, vjerujemo u pravednost i objektivnost u odlučivanju nadležnih organa- dodaju u saopštenju.

Pozivaju birače da, ukoliko se donese odluka o ponovnom glasanju na bilo kojem biračkom mjestu, slobodno i bez ikakvih pritisaka bilo kojeg političkog subjekta izađu i glasaju isključivo po svojoj savjesti.

- Naša misija ostaje i dalje nepromijenjena – borimo se za Podgoricu po mjeri porodice, za grad koji će biti sigurno i dostojanstveno mjesto za život svakog građanina- zaključuju u saopštenju.

Kadić: Podnosimo prigovor, naši ispravni glasovi svrstani u nevažeće


Pokret Naprijed na održanim izborima u nedjelju nije prošao cenzus. U međuvremenu birački spisak sa glasačkog mjesta 27 u Doljanima je nestao, a Osnovno državno tužilaštvo u Podgorici tim povodom formiralo je danas predmet protiv predsjednika biračkog odbora Petra Globarevića.

Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
Pratite nas
i na WhatsUp kanalu

Коментари (4)

This comment was minimized by the moderator on the site

Ескобарев долазак у Црну Гору, и њему сличним је Његош већ давно описао :
Вазалство је стара позната срвар коју је Његош опјевао у Горском вијенцу.

Цар (Бајден) од царах, мене је спремио (Ескобара)
да облазим земљу свуколику,
да уредбу видим...

Ескобарев долазак у Црну Гору, и њему сличним је Његош већ давно описао :
Вазалство је стара позната срвар коју је Његош опјевао у Горском вијенцу.

Цар (Бајден) од царах, мене је спремио (Ескобара)
да облазим земљу свуколику,
да уредбу видим како стоји;
да подстрижем што је предугачко,
и да раји узду попритегнем ,
Па сам чуо и за ваше горе; (преко Мила)

Учитај више
Dragan Andric
This comment was minimized by the moderator on the site

I ministre hoćemo li dobiti neku donaciju,bar u visini troškova vaših putovanja

Fatih
This comment was minimized by the moderator on the site

Otvoreni Balkan je plan za stvaranje Velike Albanije i njeno kasnije ujedinjenje sa Islamskom Bosnom i Novom Turskom. Dakle, nakon otimanja teritorije Kosova od Srbije i genocida nad našim naorodom tamo, ostale su velike islamističke cijelina na...

Otvoreni Balkan je plan za stvaranje Velike Albanije i njeno kasnije ujedinjenje sa Islamskom Bosnom i Novom Turskom. Dakle, nakon otimanja teritorije Kosova od Srbije i genocida nad našim naorodom tamo, ostale su velike islamističke cijelina na balkanu ali nepovezane. Po planove SAD-a bi bilo optimalno da se te cijeline povežu nenasilnim putem. Bilo bi najbolje da se te cijeline povežu kroz nekakav ekonomski savez u kojem će se abolirati granice država u regionu. Zbog toga je osmišljen plan Otvoreni Balkan. Naravo, njega je pustio u rad Aleksandar Vučić. Taj fatalni idiot kojeg su amerikanci iskoristili do samog maksimuma. Nije im bilo teško jer se radi o budaletini neviđenih razmjera a bio je održavan u zabludi o stvarnoj prirodi razloga za stvaranje te ekonomsko teritorijalne unije. Sada preko kadrova SNP-a u Crnoj Gori i Dritanove URA pokušavaju i Crnu Goru uvući u tu klopku islamističku. Kao što znamo i SNP i URA i Evropa Sad su derivati SNS-a i beogradske biznis elite koja radi za SAD a protiv srpskog naroda. Ako ovi idioti ne prestanu sa svojim bezumljem, uvaliće nas u tragediju kakvu naš narod još nie iskusio, a s obzirom na našu tragičnu prošlost to se graniči sa nemogućim, a ipak moguće je. Moguće je jer na pozicijama moći u našem narodu stoje najnevjerovatniji krteni i majmuni koji se ne mogu naći ni kod jednog drugog naroda na planeti. Kako su se amerikanci iznenadili uspjehom njihovog providnoga plana pa su zaključili kako su Srbi najjadniji narod i najgluplji narod na svijetu.

Учитај више
NIKO99
This comment was minimized by the moderator on the site

Najvažnija stvar nam je postala da vidimo ko će se slikati sa Eskobarom,u zadnjih godinu dana od toga nam " zavisi život" u Crnoj Gori!?

Pandorini_papiri
Још нема објављених коментара

Оставите свој коментар

  1. Региструјте се или пријавите на свој налог
12. april 2025 02:31