Carević / Foto: Srđan Boljević
09/01/2022 u 10:12 h
DAN portalДАН портал
Preuzmite našu aplikaciju
Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
Pratite nas
i na WhatsUp kanalu
StoryEditor

Carević: Budva će uvijek biti uz Republiku Srpsku

Na to nas obavezuju naše neraskidive kulturne, istorijske i duhovne veze, poručio je on

Predsjednik Opštine Budva Marko Carević čestitao je Dan Republike Srpske, poručivši da u Budvi Republika Srpska uvijek ima najiskrenijeg prijatelja. 

Kako je kazao, na to nas obavezuju naše neraskidive kulturne, istorijske i duhovne veze, iz kojih je izrastala bratska ljubav, uzajamna podrška i poštovanje.

- Danas kada Republika Srpska proslavlja svojih prvih 30 godina postojanja moramo se sjetiti 9. januara1992. godine dana koji je zlatnim slovima upisan u istoriju našeg roda, taj dan je vječan i niko, ništa i nikada tu činjenicu neće moći promijeniti. Budva će uvijek biti uz Republiku Srpsku. Siguran sam da ćemo se zajedno truditi da u vremenima izazova u kojem se svijet nalazi nastaviti da gradimo teme za mir i plodonosnu saradnju u svim oblastima jer naša bratska ljubav i povezanost su nemerljivi i neraskidivi - zaključuje se u čestitki Carevića.

Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
Pratite nas
i na WhatsUp kanalu
{"success":true,"message":null,"messages":null,"data":null,"logged_in":false}
26. mart 2025 13:00