Marko Milačić / - FOTO: LAZAR RUžIć
16/04/2024 u 12:22 h
DAN portalDAN portal
Preuzmite našu aplikaciju
Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
Pratite nas
i na WhatsUp kanalu
StoryEditor

Prava Crna Gora: U Budvi i Andrijevici u koaliciji sa srodnim partijama, borba protiv kriminala prioritet

Prava Crna Gora u susret lokalnim izborima u Opštini Budva jednoglasno je donijela odluku o koalicionom nastupu u okviru velike koalicije koju u Budvi predvodi Mladen Mikijelj.

Takođe, jednoglasno je donešena odluka da Prava Crna Gora nastupi na predstojećim izborima u Opštini Andrijevica u okviru koalicije koju za sada čine Nova srpska demokratija, Demokratska narodna partija i Slobodna Crna Gora.

- S tim u vezi, predsjedništvo Prave Crne Gore jednoglasno je usvojilo odluku o imenovanju koordinacionih timova za predstojeće lokalne izbore u Opštini Budva i Opštini Andrijevica koji će raditi na definisanju ciljeva, planiranju i strategiji kampanje, te koordinisati sve aktivnosti na terenu, saopšteno je iz Prave Crne Gore.

Knežević: DNP i Slobodna Crna Gora zajedno na izborima u Budvi i Andrijevici

Smatraju da je okupljanje političkih subjekata na predstojećim lokalnim izborima dobra poruka građanima i da treba nastaviti složno i  zajedno kako bi u popunosti porazili ostatke interesnih i korumpiranih politika nekadašnjeg režima i njihovih satelita.

- Svi zajedno moramo dati puni doprinos borbi protiv organizovanog kriminala i korupcije, osnažiti institucije i nastaviti putem ekonomskog oporavka Crne Gore, poručili su iz ove partije.

Predsjedništvo Prave Crne Gore, održano u Herceg Novom, kojim je predsjedavao predsjednik partije Marko Milačić, snažno je pozdravilo rad Specijalnog državnog tužilaštva, sa akcentom na procesuiranje bivšeg službenika Uprave policije Zorana Lazovića, kao i bivšeg GST Milivoja Katnića. Predsjedništvo smatra da ostaci poraženog režima koji su bili u sprezi sa kriminalnim miljeom moraju biti procesuirani svi do jednog.

Nakon održanih sjednica predsjedništva i glavnog odbora, održan je i sastanak odbora Prave Crne Gore u Herceg Novom na čelu sa Milanom Zarićem, nakon čega je Prava Crna Gora upriličila susret i druženje sa predstavnicima odbora srodnih političkih partija u Herceg Novom.

Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
Pratite nas
i na WhatsUp kanalu

Коментари (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 voters
    
Још нема објављених коментара

Оставите свој коментар

  1. Региструјте се или пријавите на свој налог
25. april 2025 11:13