Dženifer Lopez i Ben Aflek / Ashley Landis/Guliver/AP
24/04/2025 u 22:25 h
DAN portalDAN portal
Preuzmite našu aplikaciju
Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
Pratite nas
i na WhatsUp kanalu
Slušaj vijest
StoryEditor

(FOTO) Ben Aflek i Dženifer Lopez ne mogu da se dogovore oko prodaje vile

Glumac Ben Aflek i njegova bivša supruga Dženifer Lopez ne mogu da se dogovore oko prodaje vile vrijedne 68 miliona dolara na Beverli Hilsu u Kaliforniji, koja ima 12 spavaćih soba i 24 kupatila.

Nekadašnji zajednčki dom eks zlatnog holivudskog para na tržištu je skoro devet mjeseci.

- Dok Aflek želi da spusti cijenu kako bi se što prije riješio kuće, Lopezova još uvijek traži kupca - rekli su izvori za TMZ u srijedu.

Prema navodima agencije, od početka godine nije bilo ozbiljnijeg interesovanja za kuću.

Bivši supružnici su oglasili prodaju vile od 3.800 kvadratnih metara u julu 2024. i navodno, prošlog septembra su za nju dobili ponudu od 64 milona dolara, ali je kupac, iz javnosti nepoznatih razloga, odustao.

image

Dženifer Lopez i Ben Aflek

- EPA

U međuvremenu, cijenu su podigli na 68 miliona dolara.

Lopezova (55) i Aflek (52) su prvobitno kupili kuću, koja ima 12 spavaćih soba i 24 kupatila za 60,85 miliona dolara u junu 2023. godine.

Uz to, na ogromnom imanju postoje zatvoren prostor za sportske aktivnosti, teretana i veliki bazen u dvorištu. Tu su i kuća za goste, za čuvare i garaža za 12 automobila, kao i parking mjesta za 80 automobila.

Iz vile se pruža pogled na planinski vijenac. Pozicija imanja smatra se jednom od najbezbjednijih na Beverli Hilsu jer ona ima dva ulaza iz privatnih i zatvorenih ulica.

- Ben nikada nije volio kuću - rekao je insajder za People u junu 2024. 

- Previše je daleko od njegove djece - kaže izvor.

Dženifer Lopez i Ben Aflek se zvanično razveli: Postigli su nagodbu o podjeli imovine

Lopezova je takođe navodno mislila da je imanje "preveliko za nju".

Nakon njihovog razvoda u januaru ove godine, pjevačica i glumica preselila se u kuću od 18 miliona dolara u blizini Los Anđelesa, a Aflek je kupio nekretninu za 20 miliona dolara u Pacifik Palisadesu u avgustu 2024. prije nego što je njegova bivša supruga podnijela zahtjev za razvod.

Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
Pratite nas
i na WhatsUp kanalu
05. decembar 2025 23:08