Oboje su nakon saobraćajke hospitalizovani, a potom pušteni na kućno liječenje.
Inače, Darko Lazić je, kako prenose srbijanski mediji, u trenutku sudara bio pijan, sa više od 1,9 promila alkohola u krvi, dok važeću srpsku vozačku dozvolu odavno nema jer mu je oduzeta. Test na drogu pokazao je negativan rezultat.
Kako je poznato, Darko Lazić je vozio automobil marke „mercedes" koji nije u njegovom vlasništvu, već je iznajmljen.
Automobilom se zabio u bankinu, a šteta je ogromna, čak 120.000 eura.
Na pitanje novinara da li će i dalje voziti, ili će unajmiti vozača, s obzirom na to da je imao nekoliko saobraćajki, a nakon jedne je jedva sačuvao život, pjevač je odgovorio za Blic.
- Ne. Zašto bi? Ovo se dešava svima. Nisam divljao, pa da sam izgubio kontrolu… Bila je voda na putu, nisam znao da se iskontrolišem i to je to. Sad sam ja manijačio kolima, pa da kažeš nema smisla i da treba da mi se oduzme dozvola, ali ovako smo naletjeli na vodu, i Bože moj - odgovorio je pjevač.
