/ -INSTAGRAM
26/08/2025 u 14:03 h
DAN portalDAN portal
Preuzmite našu aplikaciju
Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
Pratite nas
i na WhatsUp kanalu
StoryEditor

Indira Levak otkrila čime se bavila prije nego je postala članica Colonije

Indira Levak, nekadašnja pjevačica grupe Colonia otkrila je čime se bavila prije pjevanja u popularnom bendu. Levak je postala članica Colonije 1993. godine, ali je prije toga radila u uredu u rodnoj Županji.

Kako je potvrdila na svom Instagram storiju, svoj prvi novac nije zaradila tamo, već u polju kukuruza.

"Kada vidim kukuruz, odmah se sjetim svojih 14 godina. Imala sam sjajnog komšiju, gospodina Stipu, magistra poljoprivrede. Roditelji su mi rekli: 'Ako želiš nešto kupiti, moraš zaraditi.' Zato sam molila gospodina Stipu da me uključi u posao kako bih zaradila za majice i pantalone", ispričala je.

Ona dalje tvrdi da su izvlačili metlice od 7 ujutro do 7 naveče.

"Bilo je teško, ali najljepše je bilo oko 9 ujutro, kada bismo napravili malu pauzu za doručak. Imali smo prikolicu od traktora pa bismo se zavučene ispod nje najedale paštete i hljeba. Živjeli kukuruzi", navela je.

Nakon što je 2017. godine napustila bend, Indira Levak je odlučila krenuti u samostalnu karijeru i od tada uspješno gradi svoj muzički put pod umjetničkim imenom Indira Forza. Kao solo izvođačica izdala je niz singlova, a prepoznatljiva je po snažnoj energiji, upečatljivom stilu i nastupima koji publiku uvijek podižu na noge.

Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
Pratite nas
i na WhatsUp kanalu
06. decembar 2025 01:38