Tamara Živković / - NIKOLA RADIšIć
22/12/2025 u 19:31 h
DAN portalDAN portal
Preuzmite našu aplikaciju
Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
Pratite nas
i na WhatsUp kanalu
Slušaj vijest
StoryEditor

Ovako je žiri „Zvijezda Granda“ govorio o pobjednici Montesonga

Pobjedom na ovogodišnjem Montesongu sa pjesmom „Nova zora“, mlada pjevačica Tamara Živković napravila je veliki iskorak na regionalnoj muzičkoj sceni.

Ona je još jednom potvrdila ono o čemu se godinama govorilo – da je riječ o izuzetnom vokalu i talentu koji tek dolazi do punog izražaja.

Šira publika Tamaru pamti iz takmičenja „Zvezde Granda", gdje se u sezoni 2021/2022 plasirala u finale, ostavivši snažan utisak na žiri i gledaoce. Tokom takmičenja bila je u timu Ane Bekute, koja je u jednom od njenih najzapaženijih nastupa poručila: „Ponosna sam na tebe, šta drugo da ti kažem."

Koliko je Tamara tada bila upečatljiva svjedoče i riječi Đorđa Davića, koji je u jednom od krugova ostao doslovno opčinjen njenim pjevanjem: „Da postoji zlatni glas, ti bi bila onaj kandidat kog bih odveo pravo u finale. Intonativno si do sada najtačniji kandidat u drugom krugu, očaran sam."

Ni Snežana Đurišić nije krila oduševljenje, istakavši da je Tamara „dijamant koji treba čuvati i njegovati".

Tamara Živković rodom je iz Kotora, a trenutno studira na Muzičkoj akademiji u Beogradu, gdje dodatno usavršava svoje znanje i glas. Upravo spoj akademskog obrazovanja, talenta i scenskog iskustva iz velikog TV formata doveo je do pobjede na Montesongu, kojom je otvorila novo poglavlje svoje karijere.

Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
Pratite nas
i na WhatsUp kanalu
22. decembar 2025 19:32