/ -JUTJUB
26/04/2025 u 20:12 h
DAN portalDAN portal
Preuzmite našu aplikaciju
Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
Pratite nas
i na WhatsUp kanalu
StoryEditor

Tejlor Svift i Hju Džekmen bi mogli biti pozvani da svjedoče na kontroverznom "suđenju decenije"

Dok se pravna bitka između Blejk Lajvli i Džastina Baldonija oko filma "It Ends With Us" nastavlja, ostaje neizvjesno da li će Tejlor Svift i Hju Džekmen, bliski prijatelji Blejk i njenog supruga Rajana Rejnoldsa, biti pozvani da svjedoče.

Iako je Tejlor Svift ranije tvrdila da "neće biti dio ove priče", možda ipak neće moći da izbjegne ulogu u ovom slučaju – a isto važi i za Hjua Džekmena.

Dok se pravna borba između Blejk Lajvli i Džastina Baldonija nastavlja, više izvora je izvijestilo da bi dvoje bliskih prijatelja Lajvlijeve i Rejnoldsa mogli da dobiju sudski poziv za svjedočenje.

Mogućnost da budu pozvani dolazi nekoliko mjeseci nakon što je Baldonijev advokat, Brajan Fridman, naznačio da bi Tejlor Svift mogla biti pozvana na saslušanje u okviru aktuelne pravne borbe između reditelja i glumice iz serije "Gossip Girl".

"Ne znam da li ćemo saslušavati Tejlor Svift ili ne," rekao je Fridman u februaru u podkastu Two Angry Men koji vodi TMZ. "Mislim da će to vjerovatno biti odluka u poslednjem trenutku."

Ipak, Fridman je naglasio da će Baldonijev pravni tim "ostaviti kamen na kamenu" u svojoj protivtužbi vrijednoj 400 miliona dolara protiv Lajvlijeve, Rejnoldsa i njihovog PR tima. (Lajvli, koja je prethodno tužila Baldonija za duševnu bol, gubitak zarade i emocionalni stres, nedavno je podnijela zahtjev za odbacivanje glumčeve tužbe, zajedno sa Rejnoldsom i njihovim PR predstavnikom.)

"Svako ko razumno može da ima informacije koje bi mogle biti dokaz u ovom slučaju biće saslušan," rekao je tada Fridman. "Mislim, definitivno."

Iako ni Tejlor Svift ni Hju Džekmen nisu direktno uključeni u tužbe između Blejk, Baldonija i njihovih saradnika, sudski poziv bi mogao da ih obaveže da učestvuju u postupku.

Hju Džekmen, sa svoje strane, nije spominjan u tužbama, ali se Tejlorino ime pojavljuje u navodnoj razmjeni poruka između Baldonija i Lajvli koja je uključena u tužbu iz januara. "Stvarno mi se sviđa to što si uradila," navodno je Baldoni napisao Lajvlijevoj u vezi sa prepravkom scenarija za film "It Ends With Us". "I tako bih se osjećao i bez Rajana i Tejlor."

U kasnije podnetim dokumentima, Baldoni je takođe tvrdio da je glumica uputila "prikrivenu prijetnju "preko jednog izvršnog producenta u vezi sa korišćenjem pjesme Tejlor Svift "My Tears Ricochet" u filmu i trejleru.

U dokumentu se navodi da je "prijetnja" sugerisala kako bi Lajvlijeva mogla da "promijeni mišljenje" o tome da kontaktira Tejlor Svift radi obezbjeđivanja prava na pjesmu ako njeni zahtjevi u vezi sa produkcijom filma ne budu ispunjeni.

Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
Pratite nas
i na WhatsUp kanalu
05. decembar 2025 19:22