/ Ελληνική Αστυνομία
16/12/2021 u 18:01 h
ДАН порталДАН портал
Preuzmite našu aplikaciju
Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
Pratite nas
i na WhatsUp kanalu
Slušaj vijest
StoryEditor

Преко балканских земаља увозили 844.186 забрањених таблета

Кроз истрагу откривена је активност транснационалне криминалне организације која се бавила увозом, користећи пакет из Италије, Хрватске, Португала, Словеније, Србије и Словачке

Грчка полиција ухапсила је двије особе и тако разбила криминалну организацију која се бавила увозом, методом слања пакета, забрањених таблета дрога и анаболичких стероида, као и складиштењем, паковањем и извозом

- Наиме, кроз истрагу информација откривена је активност транснационалне криминалне организације која се бавила увозом, користећи пакет из Италије, Хрватске, Португала, Словеније, Србије и Словачке, недозвољене дроге и недозвољених љекова - саопштила је полиција Грчке.

Како се испоставило, организација је имала хијерархијску структуру и њени чланови су имали различите улоге.

- Претресима кућам и апотека пронађено је и одузето укупно: 844.186 забрањених фармацеутских таблета, 87.335- анаболичких таблета, 19.670 непознатих таблета, 91 бочица са лијеком,181 бочица са анаболичком супстанцом, 152- бочице непознате супстанце, 40 ампула са лијеком, ампуле са анаболичком супстанцом, три металне посуде са лијеком, 5.577 гелова, 5.310 - еура, ауто, двије електронске ваге, шест  мобилних уређаја, два лаптопа, три лажне личне карте, уређај за испуштање ваздуха и печат- речено је у саопштењу.

Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
Pratite nas
i na WhatsUp kanalu
05. jul 2026 01:05