Škola, ilustracija / - FOTO: UNSPLASH
03/11/2021 u 20:30 h
DAN portalДАН портал
Preuzmite našu aplikaciju
Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
Pratite nas
i na WhatsUp kanalu
StoryEditor

Zbog nevremena zatvorene škole na jugu Italije

Vlasti su upozorile da su poplave moguće i u Veneciji, gdje će biti aktiviran sistem zaštite od vremenskih nepogoda nazvan Mojsije

Škole i parkovi u južnoj Italiji zatvoreni su danas u okviru mjera koje su uvedene zbog nadolazeće oluje, prenijeli su italijanski mediji.

U naredbi napuljskih vlasti se navodi da je gradonačelnik Gaetano Manfredi odlučio da zatvori i većinu groblja.

Civilna zaštita podigla je stepen opasnosti od nepogode za južnu italijansku pokrajinu Kampaniju, dok su vatrogasne službe Sardinije imale 50 intervencija u prethodnih 12 sati, prenosi Tanjug.

Vlasti su upozorile da su poplave moguće i u Veneciji, gdje će biti aktiviran sistem zaštite od vremenskih nepogoda nazvan Mojsije.

Sistem vrijedan milijardu dolara sastoji se od 78 barijera koje grad može podići na tri ulaza i u funkciji je od prošle godine.

Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
Pratite nas
i na WhatsUp kanalu

Коментари (0)

Још нема објављених коментара

Оставите свој коментар

  1. Региструјте се или пријавите на свој налог
27. mart 2025 07:57