StoryEditor
Pismo osnov pismenosti
Doc. dr Jelena Gazdić održaće predavanje na temu "Pismo kao osnov pismenosti - o ćirilici od Save Mrkalja do Vuka Karadžića", večeras u 19 časova, u sali "Marko Miljanov" Narodne biblioteke "Radosav Ljumović", u Podgorici
Dr Jelena Gazdić rođena je u Pljevljima, gdje je završila osnovnu školu i gimnaziju. Diplomirala je 2008. godine na Filozofskom fakultetu u Nikšiću, gdje je i magistrirala 2012. godine. Doktorirala je 2021. godine na Filozofskom fakultetu u Kosovskoj Mitrovici.
Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
i na telegram kanalu
Pratite nas
i na WhatsUp kanalu
i na WhatsUp kanalu
Izdvojeno
Premijera "Proklete avlije" Predstava "Prokleta avlija" Bjelopoljskog pozorišta, po dramatizaciji i u režiji Gorana Bjelanovića, biće premijerno odigrana u subotu, 6. decembra, u Centru za kulturu, saopšteno je juče na konferenciji za medije
Ljepota pozorišta i sloboda kreacije na prvom mjestu
Različiti aspekti kulture Japana
(Foto) FLU: Interdisciplinaran pristup ključan za kvalitetno obrazovanje
"Sekvence" kao simbol ideja, tragova i vrijednosti
Dani Japana u Crnoj Gori
Japanska jabuka je prava riznica zdravlja Egzotično voće kaki u nedozrelom obliku može imati gorak ukus, ali u potpuno zrelom slatko je poput meda. Upravo zbog kupovine u pogrešnom stadiju sazrijevanja te nepoznavanja njegovih blagodati nažalost nije često u našoj zdjeli s voćem.
Horoskop za 5. decembar: Vaga teško ostvaruje planove, Strijelac da bude obazriv na poslu
Sedam inicijativa osporilo Zakon o legalizaciji
Vještaci iz Ljubljane o smrti Ivane Šoć: Ljekari su pali na ispitu
Otvoren je novi HDL hipermarket na Starom Aerodromu!
