VIZUAL ZA IZLOŽBU / -ULUCG
28/03/2024 u 08:27 h
Svetlana ĆetkovićSvetlana Ćetković
Preuzmite našu aplikaciju
Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
Pratite nas
i na WhatsUp kanalu
StoryEditor

Tradicionalna izložba ULUCG

Izložba članova ULUCG koja se otvara večeras (28.3) može se pogledati do 30. aprila

Tradicionalna izložba članova Udruženja likovnih umjetnika Crne Gore biće otvorena večeras, četvrtak, 28. marta, sa početkom u 19 časova, u Umjetničkom paviljonu ULUCG. Ovo je 79. izložba članova ULUCG.

Na izložbi će biti predstavljeno 114 radova umjetnika i umjetnica savremene crnogorske likovne scene.

Uz tri ravnopravne nagrade "Milunović, Stijović, Lubarda", na izložbi se prvi put ove godine dodjeljuje i nagrada za mlade, koja je namijenjena članovima Udruženja do 35 godina starosti i podrazumijeva organizovanje samostalne izložbe u galerijskom prostoru Umjetničkog paviljona u predstojećoj izlagačkoj sezoni.

image

VIZUAL ZA IZLOŽBU

-ULUCG

ULUCG je u saradnji sa Muzejem savremene umjetnosti Crne Gore, obezbijedio i otkupnu nagradu MSUCG.

Nagrade "Milunović, Stijović, Lubarda" podrazumijevaju i novčani iznos od 500 eura, a otkupna nagrada Muzeja savremene umjetnosti Crne Gore iznosu do 3.000 eura, stoji na Fejsbuk stranici ULUCG.

Izložba će biti otvorena do 30. aprila 2024. godine.

 

Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
Pratite nas
i na WhatsUp kanalu

Komentari (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 voters
    
Još nema objavljenih komentara

Ostavite svoj komentar

  1. Registrujte se ili prijavite na svoj nalog
28. april 2025 19:45