Fudbaleri Budućnosti / - FOTO: MERIDIANBET 1. CFL
18/03/2023 u 16:55 h
DAN portalDAN portal

Budućnost slavila protiv Jezera, pobjeda Rudara za bijeg sa dna

Fudbaleri Budućnosti savladali su Jezero u Beranama 2:1 u meču 26. kola Meridianbet 1. CFL

Budućnost je tako vezala dva uzastopna trijumfa i trenutno je prva sa bodom više od Sutjeske koja od 18 sati igra sa Petrovcem.

Podgoričani su danas prvi poveli na stadionu u Beranama i to golom Petra Grbića u 14. minutu.

Jezero je do poravnanja došlo pogotkom Balše Toškovića na samom startu drugog poluvremena.

Nije se mnogo čekalo da Budućnost ponovo povede. Igrao se 50. minut kada je Arijel Lusero odlično šutirao i pogodio za, ispostaviće se, pobjedu svog tima.

Rudar je kao gost nadigrao Arsenal u Tivtu sa 1:0. Pogodak vrijedan pobjede za Pljevljake postigao je Velizar Janketić u 13. minutu.

Rudar je sada pretposlednji sa 26 bodova, dok Iskra na poslednjem mjestu ima 24.