25/08/2024 u 20:02 h
D.P.D.P.
i na WhatsUp kanalu
Slušaj vijest

Druga liga: Ibar osvojio bod u Pljevljima, ubjedljive pobjede Podgorice i Lovćena

Treće kolo Druge fudbalske lige Crne Gore igrano je danas, a donijelo i jedno iznenađenje

Ibar je na gostovanju u Pljevljima osvojio bod protiv Rudara – 1:1. Rožajci su u 33. minutu poveli golom Bralića, a izjednačio je Golubović početkom drugog poluvremena. Ubjedljive pobjede ostvarili su Lovćen i Podgorica – Cetinjani su u Radanovićima sa 4:0 savladali Grbalj, a identičnim rezultatom je Podgorica kao gost savladala Kom. Na kraju, Igalo je na “Solilama” slavilo protiv Iskre – 1:0.

Rezultati i strijelci: Grbalj – Lovćen 0:4 (Stanišić 50, Radusinović 58, 79, Sakamaki 67), Igalo – Iskra 1:0 (J. Popović 39), Rudar – Ibar 1:1 (Golubović 50 – Bralić 35), Kom – Podgorica 0:4 (Vukanić 29, Bracanović 42, Ćetković 72, Pavlićević 78p).

Tabela: Rudar 7, Igalo 7, Lovćen 4, OFK Mladost Lob.bet 4, Podgorica 4, Iskra 3, Grbalj 3, Ibar 1, Kom 0.

17. septembar 2024 03:22