Trijumf OFK Mladosti Lob.bet / -FOTO: FSCG
02/12/2023 u 16:55 h

Lješkopoljcima derbi začelja

OFK Mladost Lob.bet golovima Milića i Doošljaka sa 2:0 pobijedila Jedinstvbo Francu

OFK Mladost Lob.bet je stigla do četvrte pobjede u ovoj sezoni. Lješkopoljci su u meču pretposlednjeg jesenjeg kola kao domaćini savladali Jedinstvo Francu sa 2:0 i upravo Bjelopoljce pretekli na tabeli. Trenutno su osmi sa 17 bodova, dva više od Jedinstva, koje je sada na poziji broj devet.

Tim trenera Radisava Dragićevića je do pobjede došao golovima u prvom poluvremenu. Bogdan Milić je u 36. minutu pogodio za 1:0, a samo dva minuta kasnije Boris Došljak je duplirao prednost i postavio konačan rezultat utakmice.

Podsjećamo, prije ovog odigrana su još dva susreta 18. kola. Sutjeska Meridianbet je u Pljevljima sa 2:1 pobijedila Rudar, dok je Arsenal na Starom aerodromu slavio protiv Dečića sa 1:0.

OFK Mladost Lob.bet – Jedinstvo Franca 2:0