Dan portalDan portal
i na WhatsUp kanalu

Mlada reprezentacija Crne Gore u petak nastavlja meč sa Albanijom

Selektor Nikola Rakojević nije mijenjao spisak, na kojem je 21 igrač

Utakmica četvrtog kola grupe E kvalifikacija za U21 EURO, između Crne Gore i Albanije, biće nastavljena 7. juna od 20 časova na,,DG areni".

Meč prvobitno zakazan za 21. novembar prošle godine prekinut je u 27. minutu zbog obilnih padavina u Podgorici, kod rezultata 0:0. Prema propozicijama takmičenja, od tog minuta će i biti nastavljen meč sa istim sastavima. Svaka promjena u sastavu računaće se kao iskorišćena izmjena.

Selektor Nikola Rakojević nije mijenjao spisak, na kojem je 21 igrač - golmani: Nikola Ivezić (Lomel, Belgija), Sergej Joksimović (Jedinstvo Franca), Šaban Kolić (Igalo); odbrana: Damjan Dakić, Ognjen Gašević (Budućnost), Marko Franeta (Petrovac), Velimir Ljutica (Mornar), Aleksa Golubović (Rudar), Jovan Vujisić (Mladost Lob.bet), Petar Vuković (Jezero); vezni red: Arnel Kujović (Baden, Švajcarska), Mladen Kovačević (Jedinstvo Franca), Vasilije Adžić (Budućnost), Ognjen Bakić (Trabzon, Turska), Mario Đoljaj (Dečić Admiral bet), Nikola Janjić (Komarno, Slovačka); napad: Andrija Radulović (Vojvodina, Srbija), Dušan Vuković (Sutjeska Meridianbet), Damjan Mugoša (Arsenal), Balša Tošković (Lokomotiva Zagreb, Hrvatska), Viktor Đukanović (Hamarbi, Švedska).

15. septembar 2024 13:11