/ -FOTO: FSCG
02/12/2023 u 17:38 h
D.P.D.P.

Petrovac u nadoknadi vremena stigao do boda protiv Budućnosti

Kolo prije kraja jesenjeg dijela prvenstva, Budućnost ima dva boda više od Dečića

U poslednjem meču današnjeg programa 18. kola „Meridianbet“ 1. CFL, Petrovac i Budućnost su pod Malim brdom odigrali nerijšeno 2:2, pa će odluka o jesenjem šprvaku pasti u poslednjem kolu. Kolo prije kraja jesenjeg dijela prvenstva, Budućnost ima dva boda više od Dečića, a samim tim i sve u svojim rulama da prezimi na čelu tabele.

Nebeskoplavi su pod Malim brdom poveli u 24. minutu golom Zorana Mikijelja, a plavi su u finišu prvog dijela pogotkom Marka Mrvaljevića sa bijele tačke izjednačili rezultat. Aktuelnom šampionu je prednost donio Ivan Bojović u 76. minutu, a u trećem minutu nadoknade vremena, nakon gužve u kaznenom prostoru Budućnosti, Radoš Dedić je ugurao loptu u mrežu i postavio konačan rezultat.