Bez pobjednika na Olimpijskom stadionu / EPA-EFE-DAVID CLIFF
D.K.D.K.
i na WhatsUp kanalu

Vest Hem i Totenhem remizirali

Njukasl ispustio pobjedu u 88. minutu

Plasman u Ligu šampiona je cilj Totenhema, ali "pjevci" nikako da vežu nekoliko pobjeda. Protiv Vest Hema su večeras na Olimpijskom stadionu u Londonu uzeli bod i ostali na petoj poziciji sa dva boda manje od četvrtoplasirane Aston Vile koja sjutra gostuje Mančester sitiju.

Tim Ejndža Postekoglua može čak i da bude zadovoljan bodom, jer su "čekićari" u nastavku imali bolje prilike i mogu više da žale za pobjedom.

Njukasl je u 88. minutu ispustio pobjedu protiv Evertona, važnu pobjedu u borbi za opstanak izvojevao je Notingem Forest protiv Fulama, Bornmut je minimalno savladao Kristal Palas, dok su Barnli i Vulverhempton podijelili plijen.

Rezultati 31. kola: Vest Hem - Totenhem 1:1 (1:1) (Zuma 20 - Džonson 5), Notingem Forest - Fulam 3:1 (3:0) (Hadson-Odoi 9, Vud 19, Gibs-Vajt 45+3 - Adaribiojo 49), Njukasl - Everton 1:1 (1:0) (Isak 15 - Kalvert-Luin 88), Bornmut - Kristal Palas 1:0 (0:0) (Klajvert 79), Barnli - Vulverhempton 1:1 (Brun Larsen 37 - Ait Nuri 45+4).

18. maj 2024 10:12