/ -FOTO: RSCG
20/12/2025 u 22:16 h
D.K.D.K.
Preuzmite našu aplikaciju
Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
Pratite nas
i na WhatsUp kanalu
StoryEditor

Budućnost se mučila u Mojkovcu, Tivćani deklasirali Jedinstvo

Pobjede favorita

Rukometaši Budućnosti Partizana ostvarili su pobjede u prva dva susreta 14. kola SBbet lige.

Mnogo teže nego što se očekivalo "plavo-bijeli" su u Mojkovcu savladali "fenjeraša" Brskovo (31:28). Do trijumfa su Budućnost predvodili Balša Đurović, Balša Račić i Andrija Radovanović sa po pet pogodaka, dok je kod Brskova najbolji bio Lazar Dulović sa 10 golova.

Ulogu favorita opravdao je i tivatski Partizan, koji je u Bijelom Polju dobio Jedinstvo sa čak 20 golova razlike (39:19). Darko Đurković sa devet, te Nemanja Batuta i Nemanja Drakulović predvodili su Tivćane do trijumfa. Kod Jedinstva istakao se Bojan Varagić sa sedam golova.

Dva meča na programu su sjutra - od 17 sati u barskoj "Topolici" sastaće se Mornar 7 i Berane, a od 20 časova u Nikšiću će koplja ukrstiti Sutjeska LovćenZabjelo Rudar će svoj meč odigrati 27. decembra, dok je slobodna Budvanska rivijera Budva.

 

Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
Pratite nas
i na WhatsUp kanalu
20. decembar 2025 22:16