Lončar / PRTSC
05/08/2025 u 12:08 h
DAN portalDAN portal
Preuzmite našu aplikaciju
Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
Pratite nas
i na WhatsUp kanalu
Slušaj vijest
StoryEditor

Lončar: Glišić imao moždani udar, u teškom je stanju

Ministar zdravlja Zlatibor Lončar izjavio je da je ministar za javna ulaganja Srbije Darko Glišić, kome je jutros pozlilo tokom gostovanja na TV Pink, u bolnicu primljen u teškom stanju i da su preduzete sve mjere kako bi se njegovo zdravstveno stanje poboljšalo.

Lončar je za Informer rekao da je Glišić u bolnicu dovezen bez svijesti, ali da je bitno da je na vrijeme prebačen u bolnicu.

- Ono što je bitno je da je na vrijeme došao od događaja tj. moždanog udara, prvih nekoliko sati je ključno - rekao je Lončar u uključenju iz Kliničkog centra Srbije.

Naveo je da je u toku dijagnostika i da je uključena i terapija.

- Ono što medicina može biće učinjeno. Svi smo zabrinuti, predsjednik (Aleksandar Vučić) je tu od prvog minuta, sve nas je ovo pogodilo, ali nadamo se uspjehu terapije i mjerama koje su preduzete i koje će se preduzimati - dodao je Lončar.

Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
Pratite nas
i na WhatsUp kanalu
06. decembar 2025 01:30