U blizini zgrade Radio-televizije Srbije u Beogradu, policija je potisnula građane okupljene na poziv neformalnih Zborova građana i studenata u blokadi, kada je jedna osoba privedena, javio je N1.
Kako je prenio taj mediji, u opštini Bogatić došlo je do sukoba dvije grupe, dok je u Valjevu kordonipolicije razdavajao antivladine demonstrante i naprednjake.
U Novom Sadu policija je spriječili okupljene demonstrante da se približe lokaciji gdje su prošetali članovi i simpatizeri SNS-a.
Okupljanja pristalica i protivnika vlasti, između ostalog, organizovana su i u Jagodini, Nišu, Kraljevu, Čačku.
Skupove su obezbjeđivale jake policijske snage.
Simpatizeri i funkcioneri SNS-a okupljanjima žele da, kako su naveli, izraze neslaganje s blokadama i antivladinim protestima sa kojih se zahtijeva krivična i politička odgovornost za pogibiju 16 osoba u padu nadstrešnice Železničke stanice u Novom Sadu 1. novembra prošle godine.
