Fejzić: Smiješna je konstatacija onih koji žele smutnju da je Balijagić islamski fundamentalista
Dobra vijest je da je uhapšen Alija Balijagić, delikvent, zločinac, bandit, rekao je reis Islamske zajednice Crne Gore Rifat Fejzić.
On je kazao da je "smiješna konstatacija onih koji žele smutnju - "Islamski fundamentalista" sa bocama rakije i kilogramima slanine.
Dobra vijeste je da je uhapšen Alija Balijagic, delikvent, zločinac, bandit... Smiješna konstatacija onih koji žele smutnju "Islamski fundamentalista" sa bocama rakije i kilogramima slanine. pic.twitter.com/rG41wbetWU
Podsjećamo, predsjednik Srbije Aleksandar Vučić kazao je da se Alija Balijagić u zatvoru radikalizirao i postao radikalni islamista što je demantovano iz Uprave policije Crne Gore i Agencije za nacionalnu bezbjednost (ANB).