/ Shutterstock
28/01/2026 u 07:01 h
Blaženka GolubovićBlaženka Golubović
Preuzmite našu aplikaciju
Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
Pratite nas
i na WhatsUp kanalu
Slušaj vijest
StoryEditor

(VIDEO) Danas prijepodne suvo, u popodnevnim satima i tokom noći kiša

U Crnoj Gori danas će biti umjereno do potpuno oblačno, u prvom dijelu dana uglavnom suvo ili uz rijetku pojavu slabih padavina, u popodnevnim satima i tokom noći, povremeno kiša, ponegdje pljuskovi i grmljavina, u planinama na sjeveru moguća i susnježica ili snijeg.

Kako je saopšteno iz Zavoda za hidrometeorologiju i seizmologiju, ponegdje se očekuju i obilniji pljuskovi, moguće su umjerene do obilne količine padavina. Vjetar južni u pojačanju na umjeren do jak, na udare ponegdje i veoma jak.

Jutarnja temperatura vazduha od -5 do 8 stepeni, najviša dnevna od 3 do 15 stepeni.

U Podgorici će biti pretežno oblačno, u prvom dijelu dana uglavnom suvo, u popodnevnim satima i tokom noći povremeno kiša ili pljusak, moguća i grmljavina. Vjetar povremeno umjeren do jak, južnih smjerova.

Jutarnja temperatura vazduha oko 5 stepeni, najviša dnevna oko 10 stepeni.

Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
Pratite nas
i na WhatsUp kanalu
02. februar 2026 08:08