
Ova odluka je, kako je kazao Đeljošaj, donijeta nakon razmatranja zahtjeva kvalifikovanih ponuđača iz prve faze postupka za produženje inicijalno definisanog roka za dostavljanje ponuda, koji je podsjećamo bio 4. april.
- Odlučujući po toj inicijativi, iako su neki od ponuđača tražili značajnije produženje roka, Tenderska komisija je procijenila da je produženje do 7. maja optimalno te da je u skladu sa složenošću postupka i značajem projekta - istakao je on.
Važno je, poručuje Đeljošaj, ukazati na to da produženje roka neće negativno uticati na dalji tok postupka, već će se na ovaj način omogućiti ponuđačima da pripreme što kvalitetnije ponude, koje će biti predmet detaljne evaluacije, a u skladu sa već definisanim kriterijumima i uslovima postupka.
Коментари (0)
Оставите свој коментар