dionica Vrulja Mijakovići / - UPRAVA ZA SAOBRAćAJ/PRINTSCREEN
23/12/2025 u 08:03 h
DAN portalDAN portal
Preuzmite našu aplikaciju
Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
Pratite nas
i na WhatsUp kanalu
Slušaj vijest
StoryEditor

(VIDEO) Novoizgrađena dionica Vrulja-Mijakovići: Jedan od značajnijih infrastrukturnih projekata na sjeveru

Uprava za saobraćaj Crne Gore objavila je video-snimak novoizgrađene dionice puta Vrulja – Mijakovići, koja je nedavno puštena u saobraćaj.

Riječ je o dionici dugoj oko 7,5 kilometara, koja predstavlja jedan od značajnijih infrastrukturnih projekata u sjevernom dijelu Crne Gore.

- Izgradnjom ove saobraćajnice unaprijeđena je povezanost Pljevalja sa okolnim opštinama i centralnim dijelom zemlje, skraćeno je vrijeme putovanja između Pljevlja i Bijelog Polja, ali i prema Podgorici, a ujedno i povećana bezbjednost saobraćaja čime su stvoreni su preduslovi za dalji ekonomski i razvojni potencijal ovog područja - kazali su iz Uprave za saobraćaj.

(FOTO/VIDEO) Spajić otvorio put Vrulja – Mijakovići: Pljevlja bliža Podgorici za pola sata

Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
Pratite nas
i na WhatsUp kanalu
23. decembar 2025 08:04