
Cetinjska URA predala je listu, a nosilac liste Slavko Šole Janković kazao je da svi oni koji žele nastavak propadanja Prijestonice, odlazak mladih ljudi, zaduživanje i lažna obećanja, glasaće za DPS i njihove privjeske.
- Svi koji žele promjene, pošteniji i odgovorniji odnos prema gradu, stvaranje novih vrijednosti, glasaće ove ljude- istakao je on.
Janković je naveo da se na listi URA nalaze istaknuti pojedinci, dokazani i prepoznati u svojim strukama, akademski građani, uvaženi direktori državnih institucija, studenti, vrijedni radnici i penzioneri.
Dodao je da URA ima konkretne planove za Cetinje, koji su bazirani na premiještanju državnih institucija u Prijestonicu, otvaranju novih radnih mjesta i saniranju najznačajnijih infrastrukturnih problema.
Potpredsjednik URA Filip Adzić pozvao je građane da ne budu dio grupacije koja svojom bukom štiti tuđe interese i onemogućava privredne aktivnosti na Cetinju.
- Dozvolite nam da ozbiljne investitore dovedemo na Cetinje, dozvolite nam da riješimo elementarne probleme na Cetinju. Ovo nije borba za Crnu Goru u smislu identiteta, ovo je borba za odbranu Crne Gore u smislu odbrane života građana i ostanka mladih ljudi. Cetinje je srce i duša Crne Gore, ali na Cetinju neko mora ostati da živu- poručio je on.
Коментари (1)
Оставите свој коментар