
Ekipa italijanske televizije RAI koja je pratila Evroviziju fantastično se zabavila tokom finalne večeri ovog prestižnog takmičenja, koje se odigralo u subotu uveče u Torinu.
Kako se čini, njihov provod je bio zaista interesantan, a najviše pažnje privukla im je srpska predstavnica Konstrakta, koja je otpjevala svoju pjesmu "In corpore sano", ako je suditi prema video snimku koji se pojavio na društvenim mrežama.
Naime, video koji je privukao veliku pažnju javnosti prikazuje kako ekipa ove televizije izvodi Konstraktinu specifičnu koreografiju u toku trajanja nastupa ove "zdrave umjetnice".
Beogradska voditeljka, koja je učestvovala zajedno sa Konstraktom na Evroviziji, Kristina Radenković, objavila je taj snimak, a sada se on širi društvenim mrežama.
Sada su isplivali snimci u kojima možemo da vidimo da su i drugi voditelji navijali za srpskuu predstavnicu.
"Ako ništa drugo, voditeljima smo definitivno bili favoriti i to se vidjelo ko kuća", pisali su na društvenim mrežama ispod snimaka u kojima voditelji pevaju: "Biti zdrava, biti zdrava...", te tapšu i pokazuju koreografiju.
Podsjetimo, Konstrakta je na takmičenju za "Pjesmu Evrovizije" osvojila 5. mesto, ali i nagradu za najbolji umjetnički preformans.
Коментари (0)
Оставите свој коментар