Sa meča u Frajburgu / EPA-EFE-FOTO: EPA/RONALD WITTEK
01/03/2024 u 22:31 h
D.P.D.P.

Bajernu samo bod u Frajburgu

Bavarci sa domaćinom odigrali 2:2

Novi kiks Bajerna. Bavarci su na gostovanju u Frajburgu odigrali 2:2 sa domaćinom, u premijernom meču 24. kola Bundes lige. Tim Tomasa Tuhela je ostao na drugi na tabeli, ali je sa ovim remijem  zaostatak za vodećim Leverkuzenom smanjio samo za jedan korak, pa se Bavarci sada imaju sedam bodova manje od lidera.

Frajburg je poveo u 12. minutu golom Gintera, ali je šampion Njemačke uspio se trgne i preokrene. Igrao se 35. minut kada je Tel izjednačio, a kada je nakon solo akcije Džamal Musijala u 79. minutu postigao gol i preokrenuo rezultat, činilo se da će Bajern uspjeti da osvoji kompletan plijen. Međutim, tako nije milsio Lukas Ole, koji je tri minuta prije kraja susreta efektnim pogotkom svome timu donio bod i postavio konačnih 2:2.

28. april 2024 17:39