/ -FOTO: FSCG
05/09/2023 u 21:20 h

Kadeti nakon preokreta pobijedili Luksemburg

Crveni slavili sa 3:1, novi meč u četvrtak

Кадетска репрезентациjа Црне Горе триjумфовала jе у првом од два приjатељска дуела са Луксембургом. Иако jе домаћин имао вођство, „црвени“ су у наставку преокренули и славили са 3:1. Домаћин је повео голом Кеведа у 32. минуту, аутоголом је изјеначио Тавареш у 54. минуту, а тријумф чети селектора Радована Каваје донијели су Лука Шћекић у 60. и Матија Никчевић у 77. минуту.

-I u ovoj utakmici bilo je naših starih „mana“, posebno u prvom poluvremenu, kada smo iz par grešaka primili gol i bili dosta anemični, ujedno i brzopleti u situacijama kada smo imali prilike za postizanje gola. U drugom poluvremenu druga slika. Dosta smo bili agresivniji i sa više ideje, postigli smo tri gola, a promašili još toliko dobrih šansi. Zadovoljstvo je kad se pobijedi protivnik na ovom nivou, ali imamo još mnogo posla da bismo igrali dobro u kontinuitetu - rekao je selektor Radovan Kavaja.

Crna Gora je na ovom meču nastupila u sastavu: Đurović, Mugoša, Baštrica (od 70. Brajović), Maraš (od 46. Šćekić), Martinović, Vlahović (od 46. Nikčević), Pavićević (od 46. Balević), Kostić (od 46. Pima), Savović, Jašović (od 59. Kračković), Miljanić.

Ове двије селекције играће нови меч у четвртак.

17. maj 2024 06:00