Fudbaleri Sutjeske / - FOTO: MERIDIANBET 1. CFL
01/10/2022 u 16:52 h
DAN portalDAN portal
i na WhatsUp kanalu

"Petarda" Sutjeske protiv Jedinstva, četiri gola nevjerovatnog Konrada

Fudbaleri Sutjeske savladali su Jedinstvo u Nikšiću sa 5:0 u meču 10. kola Meridianbet 1. CFL

Izabranici Nenada Brnovića odigrali su odličan meč nakon reprezentativne pauze, a utakmicu je obilježio napadač Sutjeske Tajron Konrad koji je postigao čak četiri gola.

Sutjeska je povela u 10. minutu gololm Konrada, a na 2:0 povisio je isti igrač u finišu prvopg poluvremena.

Nikšićani su do sigurnih 3:0 došli golom Novica Eraković u 51. minutu.

Na 4:0 povisio je Konrad u 54. minutu došavši tako do trećeg pogotka na ovoj utakmici, a konačnih 5:0 postavio je upravo sjajni Holanđanin kome je to bio četvrti gol na meču.

Sutjeska je lider šampionata i ima 20 bodova, dok Dečić i Budućnost imaju po 17, ali i po meč manje.

Jedinstvo je pretposlednje sa osam bodova.

Rudar je u Pljevljima nadigrao Jezero 2:1. Vodili su domaći golom Ognjena Gaševića iz drugog minuta, a poravnanje Jezeru obezbijedio je Armin Bošnjak u 49. minutu.

Pljevljaci su do pobjede došli drugim golom Gaševića na ovom meču i to u 81. minutu.

Rudar je do sada sakupio 12 bodova, dok Jezero ima tri više.

19. maj 2024 10:24