/ Foto: Jujtjub
22/11/2021 u 21:48 h
DAN portalДАН портал
Preuzmite našu aplikaciju
Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
Pratite nas
i na WhatsUp kanalu
StoryEditor

Slaviša Čurović: U Crnoj Gori su razni buzdovani spremali traktore za Srbe

Tačno je da su Srbi imali zločince, ali imamo i mi svojih Bratunaca i Jadovna, tvrdi glumac

 U Crnoj Gori su razni buzdovani spremali traktore za Srbe, tvrdi glumac i rođeni Bjelopoljac Slaviša Čurović

- Mi smo Srbi, ali i Crnogorci. Srbi smo nacionalno. Meni su nabili etiketu nacionaliste u Crnoj Gori, a branio sam svakog svog. Tačno je da su i Srbi imali zločince, ali imamo mi svojih Bratunaca i Jadovna. Moramo prestati da se stidimo i da se izvinjavamo što smo Srbi- istakao je glumac u emisiji "Balkan info". 

Čurović je kazao da bi životom branio Srpsku pravoslavnu crkvu ali da ne želi da nikom nameće svoje stavove.

- Vjerujem u našu crkvu jer je opstala preko 800 godina. Nisam neki vjernik, ne postim, idem u crkvu nekoliko puta godišnje ali vjerujem. Takođe smatram da Bog i religija nisu isto- smatra on. 

Influenseri i opskurni likovi su sve češća pojava i po Crnoj Gori, što nije nekad bio slučaj.

- Izgleda da je došlo vrijeme kad je glavna zanimacija sjesti u dzipa. To je propast društva ka kojoj idemo, ali sa druge strane postojimo i mi da se borimo protiv tog. Ja sam vaspitavan sam crnogorski. Tako je to u Crnoj Gori, odrastaš a da te niko ne pohvali i ne pomazi- naveo je Čurović. 

Za kolegu Petra Božovića kaže da je ljudska veličina.

- Ima ljudi i dalje, najveći su ipak najveći- zaključio je Čurović. 

Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
Pratite nas
i na WhatsUp kanalu
{"success":true,"message":null,"messages":null,"data":null,"logged_in":false}
25. april 2025 05:33