Aleksandar Vučić / - Aleksandar Vučić (Foto: Predsjedništvo Srbije/Dimitrije Gol)
26/05/2022 u 12:59 h
DAN portalДАН портал
Preuzmite našu aplikaciju
Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
Pratite nas
i na WhatsUp kanalu
StoryEditor

Vučić poručio: Ne mijenjamo politiku, nismo uveli sankcije Rusiji

Mi smo na srpskoj poziciji, vodimo politiku usklađenu sa nacionalnim, državnim interesom, rekao je Vučić

Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da ta zemlja ne mijenja politiku i da je već 90 dana na istoj poziciji - da nije uvela sankcije Rusiji, javljaju agencije prenose mediji.

-Mi smo na srpskoj poziciji, vodimo politiku usklađenu sa nacionalnim, državnim interesom- rekao je Vučić.

On je rekao da je "nevjerovatan broj 'Baba Vangi' na političkoj sceni pa svaki dan gataju, tako su govorili da ću uvesti sankcije Rusiji 3. aprila - odmah poslije izbora, a sada je kraj maja".

Poručio je narodu da "Srbija ponaša odgovorno, a on se ne zaklinje u nešto kao neki koji se sada međosobno najgore napadaju".

Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
Pratite nas
i na WhatsUp kanalu

Komentari (0)

Još nema objavljenih komentara

Ostavite svoj komentar

  1. Registrujte se ili prijavite na svoj nalog
16. april 2025 15:39