
Ukupan broj ADSL priključaka na kraju novembra prošle godine iznosio je 22,8 hiljada, 372 manje nego u oktobru, pokazuju podaci Agencije za elektronske komunikacije i poštansku djelatnost.
Iz EKIP-a su saopštili da se od ukupnog broja ADSL priključaka na kraju novembra 89,05 odsto odnosilo na građane.
Broj korisnika koji su putem optičke mreže pristupili internetu u novembru iznosio je 79,9 hiljada. U izvještaju je navedeno da je WiMax priključaka bilo 979, a WiFi 2,47 hiljada.
Broj KDS priključaka na kraju novembra iznosio je 50,49 hiljada, a VDSL priključaka 30,82 hiljada. Ukupan broj širokopojasnih priključaka na kraju novembra, nezavisno od tehnologije koja se upotrebljava za pristup, iznosio je 187,8 hiljada, 597 manje nego u oktobru.
Коментари (0)
Оставите свој коментар