POKRET EVROPA SAD / - POKRET EVROPA SAD
18/12/2024 u 11:58 h
Dan portalDan portal
Preuzmite našu aplikaciju
Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
Pratite nas
i na WhatsUp kanalu
StoryEditor

PES: DPS pokušava da skrene temu sa procesuiranja bivših funkcionera i uspjeha Crne Gore na evropskom putu

Performans" od strane poslanika DPS-a koji smo imali priliku da vidimo na sjednici Ustavnog odbora je nastavak radikalizacije i skretanja u desno ove partije, kazali su iz Pokreta Evropa sad.

- Nakon toga na pres konferenciji su poslanici DPS, SD i URA pokušali da dovedu u zabludu javnost Crne Gore i iskonstruišu priču o navodnom ustavnom puču i da je Ustavni sud u blokadi, iako Ustavni sud ostaje funkcionalan, dok Ustavni odbor dosljedno primenjuje zakon i sprovodi istu praksu koja je postojala i u slučaju nekadašnjeg sudije Draškovića - dodali su u saopštenju.

Ističu da je cilj novog performansa pokušaj da se skrene tema sa procesuiranja bivših funkcionera i uspjeha Crne Gore na evropskom putu. 

(VIDEO) Dimna bomba na sjednici Ustavnog odbora, usvojeni zaključci o raspisivanju oglasa za sudije US

Pozivaju opoziciju i predsjednika Crne Gore da umjesto destrukcije pruže puni doprinos u procesu evropskih integracija.

- Naša zemlja je poslije sedam godina zatvorila tri poglavlja i uz optimistične poruke iz Brisela očekujemo da se dinamika evropskih integracija dodatno ubrza.

Zato očekujemo da punu posvećenost evropskim integracijama demonstriraju svi oni subjekti i akteri koji se za punopravno članstvo Crne Gore u EU i zalažu - zaključuju u saopštenju.

Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
Pratite nas
i na WhatsUp kanalu

Коментари (2)

Rated 0 out of 5 based on 0 voters
    
This comment was minimized by the moderator on the site

sto je strasno ova po sili zakona posla u penziju ali je problem bio sto je ova djuraovicka bila njihva izatosu oni napravili onu halabuku na odboru i sad s bira druga i kraj price .

SlobodaPravda
This comment was minimized by the moderator on the site

svi za pes i demokrate. sto biono juce sa ovima iz skaj aplikaie zvanidps . pomaise se da bi skrenuli paznju sa hapsenja obijanja tri pglavlja naputu cetvro svi se uznemirili jer izgleda da cesad ponovo da hapse ove bivse funkcionere dpsa koji...

svi za pes i demokrate. sto biono juce sa ovima iz skaj aplikaie zvanidps . pomaise se da bi skrenuli paznju sa hapsenja obijanja tri pglavlja naputu cetvro svi se uznemirili jer izgleda da cesad ponovo da hapse ove bivse funkcionere dpsa koji diriguju usjenci a sto bi dpsovm i bemaksovo premijeru da i se pridruzi kadrece nikad vise sa dpsom . ijos bacajudimne bombe . da poicija to pod hitno ispita . jeino im je ostalo da zivovic kuc vukovic i ostali idu u sumu i tamo brane ustav .

Учитај више
SlobodaPravda
Још нема објављених коментара

Оставите свој коментар

  1. Региструјте се или пријавите на свој налог
25. april 2025 07:16