Због планираних радова на мрежи данас ће без напајања електричном енергијом остати:
Подгорица:
– у термину од 9 до 12 сати – Врањина;
– у термину од 8 до 15 сати: Лијешта, Медун, Дучићи, Коћи, Радан, Рашовићи, Љуари, Ледине, Лопари, Рождец, Рудине, Ник Мараш, Стијепово, Бенкај, Попрат, Караула Цијевна, Караула Попрат и репетитор „Затријебач“;
– у термину од 9 до 15 сати – Доња Горица и Фармаци (могућа краткотрајна искључења у наведеном термину);
– у термину од 8 до 15 сати – дио Горњих Вранића (ул. Ђура Чагоровића);
– у термину од 8 до 18 сати – Утрг и пумпе водовода Будве.
Даниловград:
– у термину од 8 до 15 сати: Балоче, Стањевића Рупа, Осредина, До Пјешивачки, Ливаде Бандићке и Стологлав;
– у термину од 10 до 15 сати: Горица и центар Даниловграда (дио ул. Влајка Ђурановић, Бијелог Павла, Баја Секулића, Сава Бурића, Његошева, 9. децембра, Дечанске и IV пролетерске бригаде).
Цетиње:
– у термину од 9 до 15 сати – дио насеља Груда и дио Добрског Села.
Никшић:
– у термину од 8 до 15 сати: Доње Чарађе, Мацаваре и Драговољићи.
Херцег Нови:
– у термину од 9 до 13 сати – дио Баошића (подручје у околини зграде Црвеног крста и продавница Идеа).
Котор:
– у термину од 9 до 13 сати – Столив (дио корисника према Котору) и Грбаљ (Главатичићи);
– у термину од 9 до 12 сати – Прчањ (центар).
Будва:
– у термину од 9 до 13 сати: Мажићи, Дулетићи, Лапчићи, Станишићи, Побори, Стањевићи и Брајићи.
Бар:
– у термину од 8:30 до 14 сати – Утјеха.
Улцињ:
– у термину од 8 до 14:30 сати: Ђонза, Драгиње, Сукобин,Кравари и Подстегваш;
– у термину од 8 до 14 сати: дио насеља Ђеране у блзини “Клико Цомпанy”, дио насеља Бијела Гора и Тотоши;
– у термину од 9 до 14:30 сати – дио насеља Метеризи у близини Латковића и Стојановића;
– у термину од 8 до 12 сати – дио насеља Бијела Гора.
Бијело Поље:
– у термину од 8 до 16 сати: Стожер, Жиљак-Ушановићи, Лозна, Џукељска Јама, Барице-школа, Грубјешићи, Бистрица, Расово, Ивање, Слијепач мост – Пали, Божовића Поље, Горња Липница, Бање Село, Соколац, Пода-Гојевићи, Доња Липница и Џафића Брдо;
– у термину од 8 до 14:30 сати – Чокрлије (Церовићи);
– у термину од 8 до 11 сати – Поткрајци;
– у термину од 9 до 13 сати – Гранчарево.
Колашин:
– у термину од 8 до 16 сати: Ђуђевина, Баре, Раичевине, Петрова Раван, Улица, Поди, Смира, Дријен, Сретешка Гора, Уљари, Села, Плана, Блатина, мХЕ Бистрица, Липовска Бистрица, Ланцер, Мигаловица и Липово;
– у термину од 9 до 15 сати: Мујића Речине, Вишње и Лијешње;
– у термину од 8 до 15 сати – Јасенова.
Мојковац:
– у термину од 9 до 13 сати – Подбишће (НН извод Трновача);
– у термину од 9 до 14 сати – Штитарица.
Рожаје:
– у термину од 9 до 14:30 сати – Припеч и Хонсиће.
Плав:
– у термину од 9:30 до 14:30 – дио села Брезојевице.
Беране:
– у термину од 8:30 до 14:30 сати: Тмушиће, дио села Лужац, дио Берансела и дио Будимље;
– у термину од 12 до 14 сати: Берансело, Долац, Лужац, Буче, Виницка, Трепча, Шекулар, Ријека Марсенића, Лубнице, Јеловица, Курикуће, Главаца и Вуча.
Наведени радови се изводе у циљу квалитетнијег и сигурнијег напајања електричном енергијом. У случају лоших временских услова радови ће бити одгођени.