Zdravko Čolić / - FB
24/08/2021 u 12:35 h
DAN portalДАН портал
Preuzmite našu aplikaciju
Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
Pratite nas
i na WhatsUp kanalu
StoryEditor

Zdravko Čolić uživao u Crnoj Gori: Došao sam da odmaram i jedem ribu

Čola priznaje da mu ne smeta što mu je ćerka na kratko “ukrala” slavu, te otkriva da i ona čak ima svoje obožavaoce, ali da obje naslednice obožavaju njegove pjesme

Velika legenda naše muzičke scene, Zdravko Čolić, uživa veliku popularnost publike. Na nedavno održanom koncertu na crnogorskom primorju prisustvovale su i njegove naslednice, koje su pjevale uglas njegove pjesme, a on je usred koncerta prišao i poljubio ih, javlja  Magazin Nina.

Čola priznaje da mu ne smeta što mu je ćerka na kratko “ukrala” slavu, te otkriva da i ona čak ima svoje obožavaoce, ali da obje naslednice obožavaju njegove pjesme.

"Una je sada popularnija od mene. Ima svoje obožavaoce… Šala na stranu, sve je to dobro, neka je. Ali mene je druga ćerka Lara zapravo oduševila kako zna moje pjesme. Obje su bile u publici i divno je što znaju moje pjesme. Uživale su i to baš. Vidio sam ih sa bine. Svaku pjesmu su pjevale sa mnom i to me čini radosnim”.

Zdravko već dugi niz godina živi u skladnom braku sa suprugom Aleksandrom, koja mu je veliki oslonac i podrška u životu. Kako kaže, žena i njegove ćerke imaju apsolutno razumijevanja za to što često nije sa njima kući zbog nastupa.

"Ništa mi ne zamjeraju. Šta meni da zamjeraju? Volimo se… Znaju oni i navikli su da sam u muzici dosta posvećen. Iako volim moju porodicu više, opet je muzika ta koja mi čini zadovoljstvo. Nema ljepšeg od zvuka instrumenta koji ponese ritam”, kaže Čola za portal “MagazinNina”.

Čolić već nekoliko dana boravi u Crnoj Gori, gdje kako kaže ima veliki broj prijatelja. Došao je da se odmori, ali i zabavi svoju vjernu publiku.

-Ovdje imam puno prijatelja. Došao sam tri dana pred koncert da se odmorim sa prijateljima i pojedemo dobru ribu. Divan je osjećaj da poslije ove korone možemo ponovo da se zabavljamo… Što bi se reklo “pjesma nas je održala- kaže on i dodaje da tokom pandemije nije mirovao:

-Smišljao sam nove pjesme i iskreno mislim da ću i krajem godine nešto objaviti. Vidjećemo… Našao sam neki novi đir. Ekipa nam se promijenila. Neke smo nažalost izgubili u vrijeme pandemije, kao što je moj dragi prijatelj Aleksandar Banjac. Njemu sam čak i posvetio noćas pjesmu “Tebe čuvam za kraj-rekao je Čolić koji je nastupio u jednoj budvanskoj diskoteci.

Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
Pratite nas
i na WhatsUp kanalu
{"success":true,"message":null,"messages":null,"data":null,"logged_in":false}
21. april 2025 07:04