Kako piše N1 Zagreb, na kući su prazničnim lampicama vlasnici istaknuli natpis "Znam Da vam Smeta", pri čemu su posebno naglašena velika slova "ZDS". Osim toga, lampicama je oblikovan i grb s prvim bijelim poljem, što je dodatno privuklo pažnju.
Nakon toga i policija je izašla na teren nakon primljene dojave.
- Trenutno se utvrđuju sve činjenice i okolnosti te provjerava postoji li osnovana sumnje na počinjenje prekršaja - kratko su tada poručili iz policije.
A sada je kuća iz Slavonije opet pod pažnjom javnosti. Naime, kako prenosi 24sata, navodi N1 Zagreb, neko je vlasniku kuće prerezao kablove.
- Točno je da su prerezali kablove. Policija će to riješiti kada pogleda nadzorne kamere - rekao je vlasnik kuće.
O svemu se oglasila i brodsko-posavska policija iz koje su rekli da je nepoznati počinilac oštetio ukrasne svijetleće lampice na ogradi porodične kuće, vrijedne više stotina eura.
