Pored njih, na sarajevskom Internacionalnom bijenalu biće zastupljeni i radovi Dada Đurića, Ilije Šoškića i Veska Gagovića
Bijenale počinje 4. septembra, a radovi će biti prikazivani u sarajevskim galerijama "Depot" i "Collegium Artisticum".
Organizatori bijenala su CKA "Charlama", JU "Collegium Artisticum" i DEPO Sarajevo. Partner projekta je KSC "Skenderija", a podršku daju Ministarstvo kulture i sporta Kantona Sarajevo (KS), Turistička zajednica KS, Federalno ministarstvo kulture i sporta, FTV i Grafika "Šaran".
Radovi Radovanovićeve i Pavićevića biće izloženi zajedno s nekim od najznačajnijih regionalnih, evropskih i svjetskih imena umjetnosti kao što su: Marina Abramović, Mrđan Bajić, Vlasta Delimar, Dado Đurić, Uroš Đurić, Mohammed El Mourid, Slobodan Era Milivojević, Tom Gotovac, Hyo-sung Pang, Šejla Kamerić, Kim Jae-Kwan, Vlado Martek, Mileta Prodanović... Spisak umjetnika nije konačan, jer će tokom trajanja bijenala do kraja septembra biti uključena i nova imena.
Ovaj događaj nastavak je kultnog bijenala YU Dokumenta iz osamdesetih godina 20. vijeka, ali i dvodecenijskog djelovanja galerije "Charlama Depot". Kustos bijenala je vizualni umjetnik Jusuf Hadžifejzović, koji je, u saradnji sa istoričarima umjetnosti i kritičarima, selektovao umjetnike koji su stvarali još u vrijeme YU Dokumenta, ali i predstavnike novih umjetničkih snaga i pojava na regionalnoj i međunarodnoj sceni.
