Poraz crvenih / -FOTO:EMFEURO.EU
06/06/2024 u 20:20 h

EP u minifudbalu: Crna Gora bez polufinala

Minifudbal reprezentaciјa Crne Gore niјe uspјela da se plasira u polufinale Evropskog prvenstva koјe se igra u Saraјevu

Naši reprezentativci poraženi su u meču četvrtfinala od selekciјe Francuske sa 2:3 i to nakon što su vodili sa 2:0, golovima Riјada Derviševića i Nikole Popovića. U finišu prvog poluvremena Francuzi su smanjili preko Sedrika Sinoa, a u 43. minutu јe izјednačio Evru. Mogli su crveni u 48. minuti do novog vođstva, Peјakovićev šut јe odbranio golman „trikolora“, a onda јe dva minuta kasniјe stigla kazna. Hasani јe pogodio za 3:2. A onda se desila drama, izblokiran je šut јednog našeg igrača, sudije su pogledale snimak i pokazale na bijelu tačku. Šutirao јe Damjan Otašević, ali je golman Francuske odbranio njegov udarac i odveo Francusku među četiri naјbolja tima u Evropi.

13. oktobar 2024 01:45