Biće zanimljivo u Petrovcu / -FOTO: FSCG
17/03/2023 u 18:48 h

Nenad Brnović uoči duela sa Petrovcem: Jedno od najtežih gostovanja

Naš cilj je pobjeda - rekao je strateg Nikšićana

Sutjeska je pobjedom nad Rudarom u prošlom kolu (4:1) sačuvala dva boda prednosti u odnosu na Budućnost. Nikšićani sjutra gostuju u Petrovcu istoimenom domaćinu u derbiju 26. kola “Meridijanbet” 1. CFL i njihova želja da I nakon ovog kola ostanu lideri na tabeli.

-Dva puta smo pobijedili ekipu Petrovca, ali je ovo svakako jedno od najtežih gostovanja u ligi. Petrovac igra promenljivo u nastavku sezone, promijenili su trenera i odmah pobijedili u Baru. Biće nam jako teško – kazao je danas šef stručnog štaba Sutjeske Nenad Brnović.

Strateg Nikšićana je potom dodao:

-Imamo tu slabost u nastavku sezone da primamo gol na svakoj utakmici, maltene iz bezazlenih situacija. To moramo da otklonimo. U svakom slučaju idemo da dobijemo ovaj meč - istakao je Nenad Brnović.

Sjutrašnji meč na stadionu pod Malim brdom počeće u 18 sati.

19. april 2024 21:54