Radost Petrovčana / -FOTO: FSCG
03/03/2024 u 15:56 h
D.P.D.P.

Pobjede Petrovca i OFK Mladosti

Nebeskoplavi slavili na gostovanju u Beranama, a Donjogoričani na susretu sa Rudarom u Pljevljima

Fudbaleri Petrovca pobijedili su u Beranama Jezero sa 1:0 i tako upisali šesti trijumf u sezoni. Nebeskoplavi osvojili i te kako važne bodove, a mrežu domaćina je u 65. minutu načeo Slobodan Babić. Tačku na ovaj susret je u četvrtom minutu nadoknade vremena stavio Dejan Perović.

OFK Mladost Lob.bet je nakon poraza od Dečića u prethodnom kolu pokazala reakciju i slavila u Pljevljima protiv Rudara sa 2:1. Aleksa Maraš je u 15. minutu doveo Donjogoričane u vođstvo, a u 38. minutu je Neto povisio na 2:0. Pljevljaci uspjeli samo da ublaže poraz, a gol je u 77. minutu postigao Aleksa Maraš. Treba istaći da je domaćin meč završio sa dva igrača manje – crvene kartone dobili su golman Milisav Vuksanović u 21. i Anes Muratović u 62. minutu. S druge strane, u finišu susreta su i gosti ostali sa igračem manje - isključen je Ljubomir Pejović.

Rudar - OFK Mladost Lob.bet  1:2 (A. Golubović 77 -  Maraš 15, Neto 38)

Jezero - Petrovac 0:2 (Babić 65, Perović 90+4)

U toku su mečevi Arsenal – Jedinstvo Franca i Dečić – Mornar, dok će od 17:30 sati igrati Sutjeska Meridianbet i Budućnost.

26. april 2024 00:41