Dvostruki strijelac: Ivan Bojović / -FOTO: FSCG
07/05/2023 u 18:02 h

Rudar ubjedljiv protiv Petrovca

Pljevljaci slavili sa 4:2, uz dva pogotka Ivana Bojovića

U premijernom meču 33. kola „Meridianbet“ Prve lige Crne Gore, fudbaleri Rudara pobijedili su Petrovac, ubjedljivo sa 4:2. Tim trenera Dragana Aničića do bodova je došao nakon preokreta, a odličnom partijom istakao se dvostruki strijelac Ivan Bojović.

Nebeskoplavi su poveli u 9. minutu golom Dejana Perovića, a u samom finišu prvog dijela domaći su stvari okrenuli u svoju korist. Ivan Bojović je izjednačio u 40. minutu, a u nadoknadi vremena Velizar Janketić je donio prednost svojoj ekipi. Svojim drugim pogotkom na meču, u 70. minutu, Bojović je uvećao prednost na 3:1, a deset minuta kasnije Dejan Tumbas je postigao i četvrti pogodak. S druge strane, Petrovac je u poslednjim trenucima susreta uspio da postigne  drugi gol i ublaži poraz, a strijelac je bio Mamadu Mendi.

19. septembar 2024 02:48